سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
اخبار:

فراخوان هجدهمين جشنواره ملي پايان‌نامه سال دانشجويي

۱۳۹۸/۰۹/۱۱

​​​​​​​به منظور حمايت از پايان‌نامه‌هاي حوزه رسانه، موضوع «مطالعات رسانه» نيز به بخش ويژه هجدهمين جشنواره ملي پايان‌نامه سال دانشجويي افزوده شد.
دانشجويان و طلابي که از مهر ۱۳۹۶ تا پايان شهريور ماه ۱۳۹۸ در مقطع کارشناسي‌ارشد يا دکتري يا سطوح معادل آن در حوزه‌هاي علميه از پايان‌نامه خود دفاع کرده‌اند، مي‌توانند تا ۳۰ بهمن ماه، با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني:  www.isba.ir  و تکميل پرسشنامه الکترونيک و بارگذاري نسخه الکترونيک پايان‌نامه خود، نسبت به ثبت‌نام در اين جشنواره اقدام کنند.
بخش اصلي اين جشنواره شامل شش گروه علوم پايه، کشاورزي و منابع طبيعي، هنر و معماري، فني و مهندسي، علوم پزشکي و دامپزشکي و علوم انساني است.
در بخش ويژه نيز پايان‌نامه‌هاي نگارش شده با موضوع‌هاي مطالعات رسانه، اقتصاد مقاومتي يا حمايت از کالاي ايراني و توليد ملي، فرهنگ عمومي و آسيب‌هاي اجتماعي، و علوم انساني ـ اسلامي پذيرش مي‌شوند.
همچنين براساس اعلام کميته علمي اين جشنواره، موضوعات زير در بخش اصلي در اولويت قرار دارند و از برگزيدگاني که در اين موضوعات پايان‌نامه خود را تاليف کرده‌اند، به صورت ويژه حمايت خواهد شد.
گروه علوم پزشکي (طب باز ساختي  و سلول درماني، مهندسي بافت / سلول، ناباروري و بيولوژي توليد مثل، مهندسي پروتيين‌هاي نوترکيب و زيست فناوري)، گروه فني و مهندسي (صنعت نفت و گاز، حمل و نقل ريلي، صنايع معدني و فلزي، محيط زيست، مديريت پسماند)، گروه علوم پايه (محيط زيست، مديريت پسماند)، گروه علوم انساني (گردشگري، علوم اجتماعي، مطالعات فرهنگي و مديريت، برنامه ريزي و توسعه)، گروه هنر و معماري (طراحي مد و لباس و معماري ايراني ـ اسلامي)، گروه کشاورزي (گياهان دارويي، پروبيوتيک‌ها، کشاورزي دقيق).
علاقه‌مندان براي کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند به پايگاه اطلاع‌رساني: www.isba.ir مراجعه يا با شماره تلفن: ۶۶۹۵۲۷۲۷ تماس حاصل کنند.

بنا بر اعلام روابط عمومي جهاد دانشگاهي، از پايان‌نامه‌هاي برگزيده اين دوره از جشنواره، همچون ادوار گذشته، در مراسمي با حضور مسؤولان کشور مي‌شود

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.