جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸
از فردا روي سايت سازمان سنجش قرار مي‌گيرد:

کارت هفتمين آزمون استخدامي کشور – ويژه پزشکان متخصص دانشگاه‌هاي علوم پزشکي در سال 1398

۱۳۹۸/۱۰/۲۳

ضمن آرزوي موفقيت براي داوطلباني که در هفتمين آزمون استخدامي متمرکز دستگاه­هاي اجرايي کشور ويژه پزشکان متخصص دانشگاه‌هاي علوم پزشکي در سال 1398 ثبت‌نام نموده‌اند، به اطلاع مي‌رساند که آزمون مذکور در صبح روز جمعه مورخ 98/10/27 در  22 مرکز استان به شرح جداول پيوست برگزار مي‌گردد که  نظر اين داوطلبان را به موارد ذيل معطوف مي­دارد:
 

 

الف‌ - نحوه‌ و زمان پرينت کارت شرکت در آزمون

کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ کليه‌ داوطلبان،‌ از روز سه‌­شنبه 98/10/24 (فردا) براي مشاهده و پرينت روي پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت؛ لذا کليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شرکت‌ در اين آزمون‌، براي شرکت در جلسه امتحان بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق، به پايگاه اطلاع‌رساني مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، کد ملي، سال تولد و ...) و يا اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و کد پي‌گيري و ...) از کارت شرکت در آزمون خود يک نسخه پرينت تهيه و براساس آدرس و زمان تعيين شده روي کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است که براي شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون و همچنين اصل کارت ملي يا اصل شناسنامه عکسدار و ارايه آن، الزامي است. چنانچه داوطلبي به دليل در اختيار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبي، پرونده يا کد پي‌گيري مورد نياز، موفق به پرينت کارت شرکت در آزمون خود نمي‌شود، لازم است که با مراجعه به سايت سازمان سنجش آموزش کشور و ورود به سيستم پاسخگويي و انتخاب نام آزمون و تعيين موضوع پي‌گيري، نسبت به دريافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبي يا کد پي‌گيري ثبت‌نام اقدام نمايد. لازم به ذکر است که اين امکان براي داوطلباني فراهم است که در سيستم پاسخگويي عضو هستند؛ لذا ضرورت دارد داوطلباني که اطلاعات فوق را مفقود نموده­اند، با عضويت در اين سيستم، نسبت به بازيابي اين اطلاعات اقدام نمايند.
 

 

ب‌ - درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است که به شرح زير اقدام نمايند:

1ـ با توجه به اطلاعات مندرج روي کارت شرکت در اين آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي 1، 2، 4، 5، 6، 7، 11، 12 و 15 (شامل نام­خانوادگي، نام، تاريخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملي، دين، سهميه 5 درصد ايثارگران، شاغل قراردادي (نام دستگاه)، تاريخ فارغ­التحصيلي و معدل آخرين مدرک تحصيلي) کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است که براي اصلاح مورد يا موارد مذکور، حداکثر تا تاريخ 27/98/10 منحصراً به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند، و در صورتي که نسبت به بندهاي 3، 8، 9، 13، 14 و 18 (جنس، معلوليت، نيازمند منشي، مقطع تحصيلي، عنوان رشته تحصيلي و اولويت انتخابي) تفاوتي مشاهده نمودند، ضروري است که مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (به شرح جدول شماره 2) مراجعه نمايند.
تذکر مهم: درخصوص سهميه 25 درصد ايثارگران (بند 10 کارت شرکت در آزمون) به اطلاع مي­رساند که هيچ گونه ويرايشي براي اين بند انجام نمي­گيردو با توجه به هماهنگي انجام شده با بنياد شهيد و امور ايثارگران، متقاضيان بايد در تاريخ­هاي 98/7/16 لغايت 98/7/18 اقدام به ويرايش سهميه و شغل محل مربوطه مي ­نموده‌اند.
2- چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس است يا چنانچه عکس روي کارت وي داراي اشکالاتي از جمله: فاقد مُهر بودن، واضح نبودن عکس يا اشتباه عکس است، ضروري است که ضمن همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون، دو قطعه عکس 4 ×3 و کارت ملي يا شناسنامه عکس‌دار، مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج»، تا روز قبل از برگزاري آزمون به نماينده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه‌ رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمايند و موضوع را پي‌گيري نموده تا مشکل برطرف گردد. بديهي است که در غير اين صورت، فرد به عنوان متخلف تلقي مي‌گردد. ضمناً ساير اطلاعات مندرج روي کارت شرکت در آزمون هر داوطلب، براساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام، که از سوي خود داوطلب تکميل گرديده، در نظر گرفته شده است.
3- داوطلبان براي آگاهي بيشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنماي شرکت در آزمون، که روي سايت سازمان سنجش قرار دارد پرينت تهيه و نسبت به مطالعه دقيق آن اقدام نمايند.
 

 

ج - آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون

نماينده اين سازمان، در روز پنجشنبه 98/10/26 صبح از ساعت 8:30 الي 12:00 و بعد از ظهر از ساعت 14:00 الي 17:00 در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. براي اطلاع آن دسته از داوطلباني که براساس توضيحات بند «ب»، ملزم به مراجعه به نماينده رفع نقص کارت سازمان مي­ گردند، شهرستان‌هاي محل برگزاري آزمون به شرح جدول شماره 1 (مندرج در ذيل اين اطلاعيه) اعلام مي‌شود و آدرس و محل تشکيل باجه رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون هر شهرستان نيز در جدول شماره 2 (مندرج در ذيل اين اطلاعيه) مشخص گرديده است.
 

 

د‍ - تذکرهاي‌ مهم‌

1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملي يا اصل شناسنامه عکس‌دار، الزامي است.
2- فرآيند برگزاري آزمون از ساعت‌ 8:00 (هشت) است.
3- در ورودي ِحوزه­ هاي امتحاني، راس‌ ساعت‌ 7:30 (هفت و سي دقيقه‌) صبح بسته خواهد شد؛ لذا داوطلبان، لازم است که قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون، در حوزه امتحاني حاضر باشند.
4- هر داوطلب، براي حضور در جلسه آزمون، بايد، علاوه بر پرينت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملي يا اصل شناسنامه عکس دار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاک کن و يک سنجاق يا سوزن را به همراه خود داشته باشد.
5- داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله: کيف دستي، ساک دستي، پيجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب، ماشين‌حساب، هرگونه نُت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اکيداً خودداري نمايند. بديهي است که به همراه داشتن هر کدام از وسايل مندرج در اين بند، به عنوان تقلب و تخلف تلقي شده و با داوطلبان ذي‌ربط، براساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمون‌هاي سراسري که بخشي از آن در بند «ه‍» آمده است، رفتار خواهد شد.
6- داوطلبان، در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل در فرآيند برگزاري براي آنها، لازم است که حداکثر تا تاريخ 98/11/4 از طريق سيستم پاسخگويي اينترنتي با اين سازمان مکاتبه نمايند . بديهي است که درخواست‌هاي واصل شده بعد از تاريخ فوق، قابل بررسي و پي‌گيري نخواهد بود.
ه‍ – قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمون‌هاي سراسري
ماده 5- تخلفات و جرايم در اين قانون مشتمل بر موارد زير است:
الف- ارتکاب هرگونه عملي که موجب بي‌نظمي در برگزاري آزمون گردد يا همراه داشتن هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الکترونيکي و دستگاه­هاي حافظه‌دار.
ب- ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات که آزمون داوطلب را از نظر علمي خدشه دار سازد از قبيل:
1- ارايه مدرک يا گواهي مجعول يا تصوير گواهي مجعول براي شرکت در آزمون.
2- تباني با داوطلبان يا افراد خارج از حوزه امتحاني يا دست‌اندرکاران آزمون از قبيل عوامل اجرايي و طراحان سؤال براي تخلف در آزمون.
3- ثبت‌نام در آزمون با هويت مجعول يا شرکت در جلسه آزمون به جاي داوطلب اصلي.
ج- استفاده از هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الکترونيکي و دستگاه­هاي حافظه‌دار.
د- کمک به داوطلب خارج از ضوابط برگزاري آزمون براي پاسخ به سؤالات.
ه‍- دسترسي غيرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان يا استفاده غير مجاز از آنها.
و- هرگونه تغيير غيرمجاز سؤالات، اوراق و پاسخنامه‌هاي داوطلبان يا ساير مدارک و دفاتر مربوط به آزمون.
ز- افشاي سؤالات آزمون يا تلاش در جهت دستيابي و افشاي آن يا شرکت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون به هر نحو.
ح- خريد يا فروش سؤالات آزمون يا پاسخ آنها يا شرکت يا معاونت در اين امر، قبل يا حين برگزاري آزمون، اعم از اينکه سؤالات يا پاسخ آنها واقعي يا غيرواقعي باشد.
ماده 6- هيات‌هاي رسيدگي به تخلفات، صلاحيت صدور حکم به مجازات­هاي زير را درباره متخلفان دارند:
الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (5): اخطار کتبي با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذي­ربط يا محروميت از گزينش در آزمون همان سال.
ب- در مورد مشمولان بند (ب) يا بند (ج) ماده (5): محروميت از گزينش علمي در آزمون همان سال و ابطال قبولي داوطلب در همان سال و محروميت از شرکت در آزمون از يک تا ده سال بعد.
تبصره- آراء هيات‌هاي بدوي، جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (6) اين قانون، قابل تجديد نظر خواهي در هيات تجديد نظر رسيدگي به تخلفات در آزمون‌هاست.
ماده 7- در مورد مشمولان بندهاي (د)، (ه‍)، (و) (ز) و (ح) ماده (5)، هيات‌هاي رسيدگي، متهم را براي رسيدگي و اعمال جزاي نقدي از ده ميليون (10/000/000) ريال تا يک ميليارد (1/000/000/000) ريال يا حبس از يک تا پنج سال يا هر دو مجازات، به محاکم دادگستري معرفي مي‌نمايند.
ماده 8– ارتکاب هر يک از اعمال موضوع ماده (5) چنانچه در قالب عضويت در يک گروه يا شبکه باشد، موجب تشديد مجازات مي‌شود و تشکيل دهنده و سرکرده گروه يا شبکه به حداکثر مجازات محکوم مي‌گردد. مجازات هر يک از اعضاء که در ارتکاب تخلفات و جرايم فوق دخالتي نداشته باشند، حسب مورد، حداقل مجازات ذکر شده براي مرتکب است.
ماده 9- رسيدگي در هيات‌هاي رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها، مانع از رسيدگي برابر ساير قوانين جزايي يا رسيدگي در هيات‌هاي رسيدگي به تخلفات اداري يا هيات‌هاي انتظامي اعضاي هيات علمي يا کميته‌هاي انضباطي دانشجويان نيست و مرتکب، علاوه بر مجازات مندرج در مواد (6) و (7) اين قانون، به مجازات مقرر در ساير قوانين و مقررات محکوم مي‌گردد.
ماده 10- در صورت محکوميت قطعي فردي به يکي از مجازات­هاي مندرج در اين قانون، به استثناء مجازات مندرج در بند (الف) ماده (6)، هيات رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها، قبولي وي در آزمون را ابطال مي‌نمايد؛ در اين صورت، مؤسسه آموزشي مربوط، از صدور و اعطاء هرگونه گواهي يا مدرک به وي خودداري خواهد نمود، و چنانچه گواهي فارغ‌التحصيلي به وي اعطاء شده باشد، وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي يا وزارت آموزش و پرورش يا دانشگاه آزاد اسلامي، ملزم به ابطال آن گواهي هستند.
ماده 11- چنانچه با بررسي‌هاي فني و علمي، بين نمرات و رتبه اکتسابي داوطلبي و سوابق تحصيلي وي مغايرت­هاي غيرمتعارف مشهود و اساسي از قبيل عدم تطابق معدل ديپلم و دوره پيش‌دانشگاهي با رتبه و نمره اکتسابي در آزمون وجود داشته باشد، با تاييد هيات‌هاي بدوي رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها، از داوطلب در يک يا چند درس عمومي و اختصاصي امتحان مجدد به عمل مي‌آيد و تعيين وضعيت نهايي آزمون اين داوطلب، بر اساس نتايج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هيات بدوي است.
ماده 12- هر مؤسسه يا آموزشگاه علمي و آموزشي، که براي افزايش آمادگي داوطلبان شرکت در آزمون‌هاي مورد بحث اين قانون فعاليت مي‌کند، چنانچه در تخلفات ماده (5) مشارکت داشته باشد، مجوز تاسيس آن لغو مي‌شود و مديران مسؤول آنها، علاوه بر محروميت دايمي از تاسيس و اداره اين گونه مراکز، به مجازات‌هاي پيش‌بيني شده در اين قانون و ساير قوانين محکوم مي‌شوند، و چنانچه مؤسسه يا آموزشگاه فاقد مجوز باشد، مجازات مديران مسؤول آنها حداکثر مجازات مندرج در ماده (6) است.
تبصره- در مورد آموزشگاه ­هايي که فاقد مجوز باشند، علاوه بر اقدام مراجع قانوني ذي­ربط، مدعي‌العلوم نيز مي‌تواند راساً نسبت به اعلام جرم و پي‌گيري تخلفات آنان اقدام نمايد.
ضمناً نظر به حساسيت اين آزمون، مقتضي است که کليه اخبار و اطلاعات مرتبط با تخلف و تقلب در آزمون صدرالاشاره را با مراجعه به سايت سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني:www.sanjesh.org (قسمت گزارش تخلف در آزمون‌ها) يا صندوق پست الکترونيکي(ايميل) به نشاني:Hefazatazmon@sanjesh.org يا با شماره تلفن هاي 2-02636182151 به اداره کل حراست و حفاظت آزمون‌هاي اين سازمان منعکس نماييد.
در خاتمه اضافه مي‌نمايد که داوطلبان، در صورت لزوم، مي‌توانند سؤال يا سؤالات خود را در اين خصوص تا تاريخ روز پنج­شنبه 98/10/26، در وقت اداري با بخش پاسخگويي اينترنتي مندرج در پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني : www.sanjesh.org يا شماره ‌تلفن:‌ 42163-021 در ميان بگذارند.
 
روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور
 
 
جدول شماره 1 – شهرستان محل برگزاري حوزه‌هاي هفتمين آزمون استخدامي متمرکز دستگاه ­هاي اجرايي کشور  ويژه پزشکان متخصص دانشگاه­ هاي علوم پزشکي در سال 1398
 
استان
 
نام شهرستان محل برگزاري آزمون
 
استان محل اقامت
آذربايجان شرقي(10)
تبريز(1012)
کليه داوطلبان استان آذربايجان شرقي(10)
آذربايجان غربي(11)
اروميه(1104)
کليه داوطلبان استان آذربايجان غربي(11)
اصفهان(13)
اصفهان(1310)
کليه داوطلبان استان اصفهان(13)
البرز(40)
کرج(4008)
کليه داوطلبان استان البرز(40)
تهران(16)
تهران(1607)
کليه داوطلبان استان تهران(16)
خراسان رضوي(19)
مشهد(1960)
کليه داوطلبان استان خراسان رضوي(19)
خوزستان(21)
اهواز(2112)
کليه داوطلبان استان خوزستان(21)
سمنان(23)
سمنان(2304)
کليه داوطلبان استان سمنان(23)
سيستان و بلوچستان(24)
زاهدان(2418)
کليه داوطلبان استان سيستان و بلوچستان(24)
فارس(25)
شيراز(2536)
کليه داوطلبان استان فارس(25)
قزوين(26)
قزوين(2619)
کليه داوطلبان استان قزوين(26)
قم(27)
قم(2704)
کليه داوطلبان استان قم(27)
کردستان(28)
 سنندج(2819)
کليه داوطلبان استان کردستان(28)
کرمان(29)
کرمان(2940)
کليه داوطلبان استان کرمان(29)
کرمانشاه(30)
کرمانشاه(3024)
کليه داوطلبان استان کرمانشاه(30)
گلستان(32)
گرگان(3217)
کليه داوطلبان استان گلستان(32)
گيلان(33)
رشت(3313)
کليه داوطلبان استان گيلان(33)
لرستان(34)
خرم آباد(3413)
کليه داوطلبان استان لرستان(34)
مازندران(35)
ساري(3527)
کليه داوطلبان استان مازندران(35)
هرمزگان(37)
بندرعباس(3709)
کليه داوطلبان استان هرمزگان(37)
همدان(38)
همدان(3823)
کليه داوطلبان استان همدان(38)
يزد (39)
يزد(3920)
کليه داوطلبان استان يزد(39)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
جدول شماره 2 - نام شهرستان و آدرس محل رفع نقص کارت شرکت هفتمين آزمون استخدامي متمرکز دستگاه ­هاي
اجرايي کشور  ويژه پزشکان متخصص دانشگاه­هاي علوم پزشکي در سال 1398
استان
شهرستان
محل تشکيل باجه رفع نقص
آدرس محل تشکيل باجه رفع نقص
آذربايجان شرقي
تبريز
دانشگاه شهيد مدني آذربايجان - تبريز
تبريز: ميدان جهاد( نصف راه) انتهاي خيابان ورزش ، پرديس دانشگاهي شهيد مدني تبريز.
آذربايجان غربي
اروميه
دانشگاه اروميه
اروميه: خيابان شهيد بهشتي،ستاد مرکزي پرديس دانشگاهي دانشگاه اروميه.
اصفهان
اصفهان
دانشگاه اصفهان
اصفهان: ميدان آزادي(دروازه شيراز)، بلواردانشگاه، درِ شمالي دانشگاه اصفهان،ساختمان ستاد اجراي آزمون‌ها.
تهران
تهران
دانشکدة فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره
تهران: ميدان فردوسي ، خيابان انقلاب ، ما بين خيابان‌هاي استاد نجات اللهي و سپهبد قرني ، بن بست شاهرود.
خراسان رضوي
مشهد
دانشگاه خيام مشهد
مشهد: مشهد- بزرگراه امام علي (ع) - بلوار شهيد رفيعي- رفيعي 17.
خوزستان
اهواز
مؤسسه غير انتفاعي جهاد دانشگاهي خوزستان
اهواز: انتهاي جاده گلستان- انتهاي بلوار پرديس.
سمنان
سمنان
دانشگاه سمنان
سمنان: روبروي پارک سوکان، پرديس شماره يک دانشگاه ، ساختمان انتشارات دانشگاه.
سيستان و بلوچستان
زاهدان
دانشگاه سيستان و بلوچستان
زاهدان: خيابان دانشگاه، ورودي زيباشهر، سازمان مرکزي دانشگاه ، دفتر معاونت آموزشي.
فارس
شيراز
دانشگاه شيراز
شيراز: خيابان ساحلي غربي، مجتمع فرهنگي و رفاهي دانشگاه.
قزوين
قزوين
آموزشکدة فني و حرفه‌اي پسران قزوين (شهيد بابايي)
قزوين: خيابان شهيد بابايي.
قم
قم
دانشگاه قم
 قم: بلوارالغدير، بعد از شهرک قدس، دانشگاه قم، جنب درِ ورودي دانشگاه.
کردستان
سنندج
دانشگاه کردستان
سنندج: خيابان پاسداران، پايين‌تر از بيمارستان تامين اجتماعي، درِ ورودي، جنب بانک تجارت جنب واحد صدور کارت.
کرمان
کرمان
دانشکدة  فني و حرفه اي شهيد چمران کرمان
کرمان: خيابان شهيد مصطفي خميني (ره) (شهاب سابق)، ابتداي اتوبان هفت باغ علوي.
کرمانشاه
کرمانشاه
دانشگاه رازي کرمانشاه
کرمانشاه: طاق بستان، باغ ابريشم، پرديس دانشگاه رازي، سازمان مرکزي دانشگاه، ادارة آموزش.
گلستان
گرگان
دانشگاه علوم کشاورزي و منابع طبيعي گرگان
گرگان: خيابان شهيد بهشتي.
گيلان
رشت
دانشگاه گيلان
رشت: بلوار حافظ، خيابان ملت، روبروي شهر بازي، پرديس دانشگاه.
لرستان
خرم آباد
دانشگاه لرستان
خرم آباد: کيلومتر 5 جاده (خرم آباد- تهران).
مازندران
ساري
دانشکدة فني امام محمد باقر (ع)
ساري: بلوار خزر، خيابان شهيد مطهري (طبرستان).
هرمزگان
بندرعباس
دانشگاه هرمزگان
بندرعباس: آزاد شهر، بلوار افروز شهابي­پور، مجتمع آموزشي پژوهشي بصيرت (گفت و گوي تمدن‌ها).
همدان
همدان
دانشگاه بوعلي سينا همدان
همدان: شهرک مدرس ، خيابان ابوطالب ، جنب  دبيرستان دانشگاه ، دانشکدة علوم انساني.
يزد
يزد
دانشگاه يزد
يزد: صفاييه ، بلوار دانشگاه، دانشگاه يزد، ورودي دانش.
البرز
کرج
دانشگاه خوارزمي – پرديس کرج
کرج : حصارک، ميدان دانشگاه، ساختمان مرکزي طبقة اول ، اتاق 2.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.