شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درباره:

پرينت کارت‌ ششمين آزمون سامفاي دانشگاهي سال 1398 در داخل کشور و حوزه‌هاي خارج از کشور

۱۳۹۸/۱۰/۳۰

بدين‌وسيله به اطلاع کليه داوطلبان متقاضي شرکت در آزمون سنجش استاندارد مهارت­هاي زبان فارسي  (سامفا) مي‌رساند که ششمين دوره آزمون سامفا  (سامفاي دانشگاهي)، در صبح و بعد از ظهر روز پنجشنبه مورخ 3/11/98 برابر با 23 ژانويه 2020 در شهرهاي داخل کشور شامل: اصفهان ، تهران، مشهد، قزوين ، سنندج ، همدان، و در برخي از کشورها شامل: عراق (بغداد، اربيل و سليمانيه) و لبنان  (بيروت) برگزار خواهد شد. کارت‌هاي‌ شرکت در آزمون براي‌ کليه‌ داوطلبان‌ آزمون‌ مذکور، براساس‌ مندرجات‌ بند «الف‌» اين‌ اطلاعيه‌ روي پايگاه اطلاع­رساني سازمان سنجش آموزش کشور قرار مي‌گيرد و داوطلبان، پس از پرينت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالي، بايد "مطابق بند «ب» اين اطلاعيه" به حوزه­هاي رفع نقص کارت مراجعه نمايند.
الف- نحوه‌ و زمان پرينت برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون
 کارت‌هاي‌ شرکت در‌ آزمون‌ کليه‌ داوطلبان،‌ به همراه برگ راهنماي شرکت در اين آزمون، از روز سه‌‌شنبه مورخ 1/11/98 (فردا) لغايت روز چهارشنبه مورخ 2/11/98  (از 21 تا 22 ژانويه 2020) براي مشاهده و پرينت، روي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت؛ لذا کليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شرکت‌ در آزمون‌ ياد شده، براي پرينت کارت شرکت در اين آزمون، بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق، به پايگاه اطلاع‌رساني مذکور مراجعه نموده و با وارد نمودن شماره سريال کارت اعتباري ثبت‌نام  (12 رقمي) يا شماره پرونده و کد پي‌گيري ثبت‌نام  (16 رقمي) و نام و نام‌خانوادگي، تاريخ تولد و شماره گذرنامه، يک نسخه پرينت از برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون خود تهيه نمايند.
ب- محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون:
چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات ثبت‌نامي خود با مندرجات کارت شرکت در آزمون مشاهده مي­نمايند، بايد، با توجه به توضيحات ذيل کارت، براي بررسي و رفع مغايرت در روز چهارشنبه مورخ 2/11/98   (22 ژانويه) صبح از ساعت 8:00 تا 12:00 و بعد از ظهر از ساعت14:00 تا 17:00 با در دست داشتن کارت شناسايي معتبر و همچنين، در صورت وجود مغايرت در عکس روي کارت، با همراه داشتن دو قطعه عکس به نماينده اين سازمان مستقر در باجه رفع نقص (با توجه به جدول ذيل) و مندرجات بند «ج » مراجعه نموده و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالي کارت خود اقدام نمايند.
تذکر مهم: داوطلباني که شماره پرونده و کد پي‌گيري ثبت‌نام خود را فراموش نموده‌اند، براي دريافت شماره پرونده، با توجه به تاريخ و ساعت فوق، به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط مراجعه نمايند.  
تبصره: داوطلبان متقاضي شرکت در آزمون مذکور درحوزه‌هاي خارج از کشور، بايد، به منظور رفع نقص احتمالي کارت شرکت در آزمون خود، در تاريخ تعيين شده به آدرس محل برگزاري، که روي کارت آزمون درج گرديده است، مراجعه نمايند.
          
جدول استان ، شهر و کشور محل برگزاري ششمين آزمون سنجش استاندارد مهارت‌هاي زبان فارسي  (سامفا) سال  1398
استان/کشور
نام شهرستان محل برگزاري آزمون
استان يا شهرستان يا کشور محل اقامت
اصفهان  (1301)، شيراز  (2501)
اصفهان  (1301)
اصفهان  (13)
کليه داوطلبان شهرستان‌هاي تهران   (1601)
تهران  (1601)
تهران  (16)
کليه داوطلبان مشهد  (1901)
مشهد  (1901)
خراسان رضوي  (19)
کليه داوطلبان قزوين   (2601)
قزوين   (2601)
قزوين  (26)
کليه داوطلبان سنندج  (2801)
سنندج (2801)
کردستان (28)
کليه داوطلبان همدان  (3801)
همدان (3801)
همدان (38)
کليه داوطلبان سليمانيه (4203) و اربيل  (4201)
سليمانيه (4203)
عراق (42)
کليه داوطلبان بغداد  (4204)
بغداد (4204)
عراق (42)
کليه داوطلبان بيروت  (4301)
بيروت (4301)
لبنان (43)
ج - آدرس باجه رفع نقص کارت:
1-     دانشگاه اصفهان : اصفهان، ميدان آزادي ، دروازه شيراز، خيابان دانشگاه، درِ شمالي دانشگاه ، دفتر ستاد آزمون‌ها.
2-      مؤسسه لغت‌نامه دهخدا و مرکز بين‌المللي آموزش زبان فارسي:تهران، خيابان ولي‌عصر (عج)، بالاتر از پارک وي، بين پسيان و زعفرانيه، پلاک 3011.
3-      دانشگاه فردوسي مشهد: مشهد، ميدان آزادي، بزرگراه شهيد کلانتري، مرکز آموزش زبان فارسي به غيرفارسي زبانان، ساختمان شماره يک.
4-      دانشگاه بين‌المللي امام خميني «ره» – قزوين: قزوين، بلواردانشگاه بين‌المللي امام خميني (ره)، روبروي بانک ملت، مرکز آموزش زبان فارسي.
5-      دانشگاه کردستان:کردستان، خيابان پاسداران، دانشگاه کردستان، سازمان مرکزي دانشگاه.
6-      دانشگاه بوعلي سينا همدان: همدان، خيابان مهديه، مرکز آموزش زبان فارسي به غير فارسي زبانان.
7-      حوزه‌هاي خارج از کشور: داوطلبان متقاضي شرکت در آزمون مذکور در حوزه‌هاي خارج از کشور، براي رفع نقص احتمالي کارت شرکت در آزمون خود، در تاريخ تعيين شده به آدرس محل برگزاري، که روي کارت آزمون درج گرديده است، مراجعه نمايند.
ضمناً به اطلاع مي‌رساند که واحد اطلاعات و پاسخگويي به سؤالات در اين باره، تا تاريخ 3/11/98 (23 ژانويه) در وقت اداري، آماده پاسخگويي به سؤالات داوطلبان است؛ لذا داوطلبان گرامي، به منظور پاسخگويي به سؤالات خود، مي‌توانند به بخش پاسخگويي اينترنتي سايت سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني: www.sanjesh.org مراجعه يا با شماره تلفن: 42163- 021 تماس حاصل نموده و از مراجعه حضوري خودداري نمايند.

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.