شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
اخبار:

آيين نامه بيست و پنجمين جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ابلاغ شد

۱۳۹۸/۱۰/۳۰

مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، آيين‌نامه بيست و پنجمين جشنواره قرآن و عترت را به دانشگاه‌هاي علوم پزشکي کشور ابلاغ کرد.
فرايند اجرايي اين جشنواره، روز سه شنبه اول بهمن ماه (فردا) همزمان با نشست کارشناسان قرآني و مسؤولان دبيرخانه‌هاي جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌هاي علوم پزشکي در کرمان آغاز مي‌شود.
علاقه‌مندان به شرکت در اين جشنواره مي‌توانند از ۱ بهمن ماه (فردا) با مراجعه به آدرس: http://quran.behdasht.gov.ir در اين جشنواره ثبت‌نام کنند.
لازم به يادآوري است که در اين آيين‌نامه، تغييراتي نسبت به جشنواره پيشين ديده مي‌شود و برخي از رشته‌ها به اين جشنواره افزوده شده است.
رشته شعر نو در بخش ادبي و رشته مناظره در بخش تيمي، از جمله اين تغييرات است. در بخش هنري نيز رشته تابلو فرش به ديگر رشته‌ها افزوده شده است. در رشته ترجمه خواني، ترجمه سوره حجرات براي اجرا معرفي و رشته نماز نيز به رشته‌هاي بخش معارفي اضافه شده است. در بخش پژوهشي نيز رشته استارت آپ به ديگر رشته‌ها افزوده شده است.

گفتني است که اختتاميه بيست و پنجمين جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، سال آينده در دانشگاه علوم پزشکي مشهد برگزار مي‌شود. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.