شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور درباره:

تمديد پذيرش دوره مهندسي فناوري و کارشناسي حرفه‌اي «ناپيوسته» علمي ـ‌ کاربردي بهمن 98

۱۳۹۸/۱۱/۲۱

پيرو اطلاعيه‌ مورخ 98/09/02، بدين‌وسيله به اطلاع کليه داوطلبان واجد شرايط علاقه‌مند به تحصيل در رشته‌هاي تحصيليدوره‌ مهندسي فناوري و کارشناسي حرفه‌اي «ناپيوسته» نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي‌-‌‌کاربردي در مرحله تمديد پذيرش بهمن ماه سال 1398 (اعم از داوطلباني که در پذيرش دوره مذکور ثبت‌نام نموده و يا ننموده‌اند)، مي‌رساند که براي ثبت‌نام در رشته‌هاي تحصيلي متناسب با نوع مدرک کارداني (فوق ديپلم) خود در مراکز و واحدهاي آموزشي پذيرنده در اين مرحله، مي‌توانند جداول حاوي اطلاعات رشته محل‌ها مندرج در ذيل اين اطلاعيه را که در سايت سازمان سنجش آمده است، مشاهده نموده و ضمن مشخص نمودن رشته و مراکز و واحدهاي آموزشي مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارک ذيل و با توجه به موارد مربوط، از تاريخ 98/11/20 لغايت 98/11/27 به مراکز و واحدهاي آموزشي محل پذيرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمايند.
1- کليه متقاضيان بايد داراي مدرک کارداني (فوق ديپلم) بوده يا حداکثر تا تاريخ 98/11/30 نسبت به اخذ مدرک مربوط اقدام نمايند.
2- کليه داوطلبان بايد در زمان ثبت‌نام از طريق مراکز و واحدهاي آموزشي مربوط، بابت هزينه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 340/000 (سيصد وچهل هزار) ريالاز طريق سيستم پرداخت الکترونيکي در سايت اين سازمان اقدام نمايند.
نکته: کليه متقاضيان لازم است از پيش‌نويس تقاضانامه ثبت‌نام در اين مرحله، که در «لينک ذيل اين اطلاعيه در سايت سازمان سنجش» قرار گرفته است، پرينت تهيه نموده و آن را پس از تکميل، به مؤسسه آموزش عالي مورد تقاضا ارايه نمايند.
3- هر داوطلب مي‌تواند صرفاً يک کدرشته محل را از يک گروه آموزشي در يک مرکز يا واحد آموزشي متناسب با مدرک کارداني (فوق ديپلم) خود، که در جدول شماره 3 دفترچه راهنماي ثبت­نام و شرکت در پذيرش دوره فوق مشخص شده­ است (اين دفترچه از طريق سايت اين سازمان قابل دسترسي است)، انتخاب نمايد. بديهي است که در صورت ثبت‌نام داوطلب در دو کدرشته يا در دو مؤسسه، اطلاعات وي از بانک اطلاعات پذيرفته‌شدگان يکي از مؤسسات بر اساس ضوابط اين سازمان حذف شده و هيچ‌گونه اعتراضي در اين خصوص پذيرفته نخواهد شد.
4- داوطلبان بايد در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه مربوط از طريق مراکز و واحدهاي آموزشي، در خصوص کدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را به عمل آورند. بديهي است که پس از ثبت، کدرشته محل ثبت شده براي داوطلبان، قابل تغيير يا تعويض نيست.
5- پس از پايان مهلت مقرر در اين اطلاعيه، مراکز، مجاز به ثبت‌نام از متقاضيان نخواهند بود و هيچ اقدامي از سوي اين سازمان براي متقاضياني که بعد از تاريخ تعيين شده مراجعه نمايند نيز صورت نخواهد پذيرفت.
6- چنانچه متقاضي قبلاً در رديف پذيرفته‌شدگان نهايي سري اول يا مرحله تمديد پذيرش دوره‌ مهندسي فناوري و کارشناسي حرفه‌اي «ناپيوسته» نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي‌-‌‌کاربردي مهر ماه سال 1398 قرار گرفته باشد و در اين مرحله از پذيرش، براي ادامه تحصيل در يکي از مراکز ثبت‌نام نمايد، قبولي وي در مراحل قبلي لغو و با او همانند دانشجو انتقالي رفتار خواهد شد.
7- کليه متقاضيان«مرد» بايد در زمان ثبت‌نام و شرکت در اين مرحله از پذيرش دانشجو، از نظر نظام وظيفه منعي براي ادامه ­تحصيل نداشته باشند.
8- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذيرفته شده مشروط (در مراکز و واحدهاي آموزشي پذيرنده که به آن مراجعه داشته‌اند) تلقي مي‌شوند و شروع به تحصيل آنان تا زمان تاييد نهايي اين سازمان، به صورت مشروط خواهد بود.
9- داوطلبان ضرورت دارد که به شرايط و ضوابط اختصاصي رشته‌هاي تحصيلي و ساير موارد مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته دوره‌ مهندسي فناوري و کارشناسي حرفه‌اي «ناپيوسته» نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي‌-‌‌کاربردي  مهر ماه سال 1398 «مندرج در پايگاه اينترنتي اين سازمان» توجه نمايند.
مدارک لازم براي ثبت‌نام:
1- شش قطعه عکس همانند پرسنلي پشت سفيد تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.
2- يک برگ تصوير شناسنامه و اصل آن به منظور مطابقت.
3- يک برگ تصوير کارت ملي و اصل آن به منظور مطابقت.
4- اصل مدرک فوق ديپلم يا کارداني دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي مورد تاييد شوراي عالي انقلاب فرهنگي يا وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي يا مدرک کارداني پيوسته آموزشکده‌هاي فني و حرفه‌اي وزارت آموزش و پرورش به انضمام يک برگ تصوير آن.
5- مدرکي که وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحه‌ 4 و 5 دفترچه راهنماي پذيرش مذکور مشخص نمايد (براي برادران).
ضمناً داوطلبان گرامي مي‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگويي اينترنتي پايگاه اطلاع‌رساني سازمان به نشاني: www.sanjesh.org يا با شماره‌ تلفن گوياي‌: 42163 (کد 021) در ميان بگذارند و از مراجعه حضوري به اين سازمان خودداري فرمايند.
 

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.