شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
اخبار:

سامانه جديد مرکز نظارت، ارزيابي، بازرسي و رسيدگي به شکايات دانشگاه آزاد رونمايي شد

۱۳۹۸/۱۱/۲۱

سامانه جديد مرکز نظارت، ارزيابي، بازرسي و رسيدگي به شکايات دانشگاه آزاد اسلامي، در راستاي تحقق منويات مقام معظم رهبري مبني بر توانمندسازي فعاليت‌هاي نظارتي، رونمايي شد.
در اولين روز از ايام ا... دهه فجر انقلاب شکوهمند اسلامي و در راستاي تحقق منويات مقام معظم رهبري مبني بر توانمندسازي فعاليت‌هاي نظارتي به عنوان ضامن سلامت و بقاي نظام اسلامي، پورتال جديد مرکز نظارت، ارزيابي، بازرسي و رسيدگي به شکايات دانشگاه آزاد اسلامي به بهره برداري رسيد و از ۱۲ بهمن ماه کارخود را آغازکرد.
در پورتال جديد، شکايات و انتقادات مخاطبان شامل: دانشجويان، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامي به طور تخصصي اخذ شده و در کوتاه‌ترين زمان ممکن به آنها رسيدگي مي‌شود.

گفتني است که مرکز نظارت، ارزيابي، بازرسي و رسيدگي به شکايات دانشگاه آزاد اسلامي، بر اساس سه اصل بازرسي، نظارت و ارزيابي، در چارت تشکيلاتي دانشگاه آزاد اسلامي شکل گرفته و ساختار آن به چهار معاونت بازرسي و پاسخگويي به شکايات، نظارت مالي، نظارت و ارزيابي عملکرد، و نظارت و ارزيابي آموزشي و دانشجويي تقسيم شده است که وظيفه کمک به حل مسايل دانشگاه در کليه سطوح را برعهده دارد. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.