شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
اخبار:

راه اندازي سامانه پيشخوان خدمت در دانشگاه پيام‌نور

۱۳۹۸/۱۲/۲۶

معاون اداري مالي دانشگاه پيام‌نور، از راه اندازي سامانه پيشخوان خدمت در اين دانشگاه خبر داد و گفت: اين سامانه، سريع‌ترين راه براي پيگيري تقاضاي ارباب رجوع است.
دکتر حسن عليزاده، ضمن معرفي سامانه پيشخوان خدمت دانشگاه پيام‌نور به عنوان سالم‌ترين و سريع‌ترين راه براي پي‌گيري تقاضاي ارباب رجوع در دانشگاه پيام‌نور، اظهار داشت: همکاران، دانشجويان و ارباب رجوع مي‌توانند به راحتي و در سريع‌ترين زمان ممکن، بدون صرف هزينه، ضمن ثبت درخواست خود در سامانه پيشخوان خدمت دانشگاه پيام‌نور، با دريافت شماره پي‌گيري و شماره نامه، از طريق پيامک آن را پي‌گيري کنند.
وي افزود: در راستاي سياست‌هاي ابلاغي ستاد ملي پيشگيري از ويروس کرونا و به منظور مقابله هرچه بيشتر با گسترش اين بيماري، کارمندان (عضو علمي و اداري)، دانشجويان و ارباب رجوع براي انجام امور اداري خود مي‌توانند درخواست‌هاي خود را از طريق پيشخوان خدمت به آدرس:  http://pishkhan.pnu.ac.ir ارسال نموده و از همان طريق مي‌توانند نتايج آن را دريافت نمايند.
دکتر عليزاده، ضمن برشمردن مزايا و قابليت‌هاي سامانه پيشخوان خدمت دانشگاه پيام‌نور، گفت: اين سامانه، با هدف حذف يا به حداقل رساندن عمليات پرهزينه ارسال نسخه کاغذي به سازمان، مراجعه حضوري ارباب رجوع براي ارسال و پي‌گيري نامه/ حذف عمليات اسکن و ثبت‌نامه در سيستم مکاتبات اداري و همچنين امکان نظارت کامل برفرآيند ثبت‌نامه، براساس دسترسي‌هاي متنوع کاربران فعاليت مي‌کند.
عضو هيات رييسه دانشگاه پيام‌نور، ارسال پيامک به ارباب رجوع در صورت تغيير وضعيت پي‌گرد نامه‌هاي دريافتي و امکان ورود به سامانه‌ها از طريق شماره همراه و مشاهده وضعيت نامه‌هاي ارسالي براي ارباب رجوع را از ديگر شاخص‌هاي اين سامانه معرفي کرد.

 معاون اداري مالي دانشگاه پيام‌نور تصريح کرد: براي استفاده از اين سامانه، نياز است از مرورگرهاي Internet Explorer نسخه ۱۱، Firefox از نسخه ۵۲ به بعد، Chrome از نسخه ۴۹ به بعد، Safari نسخه ۱۱ به بعد، Opera از نسخه ۵۰ به بعد و Edge از نسخه ۱۶به بعد براي نمايش بهينه استفاده شود، و در صورتي که نسخه مرورگر، پايين‌تر از موارد ذکر شده باشد، ممکن است که در استفاده از برخي امکانات اين سامانه، مشکلاتي رخ دهد. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.