شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
اخبار:

تعويق پرداخت اقساط وام‌هاي دانشجويي صندوق رفاه دانشجويان وزارت بهداشت

۱۳۹۸/۱۲/۲۶

رييس صندوق رفاه دانشجويان وزارت بهداشت گفت: دانشجويان دانشگاه‌ها و دانشکده‌هاي علوم پزشکي مي‌توانند اقساط وام‌هاي دانشجويي ماه‌هاي اسفند ۹۸ و فروردين ۹۹ را، بدون پرداخت جريمه، به انتهاي اقساط خود منتقل کنند.
دکتر بهروز رحيمي، با اشاره به شيوع ويروس کرونا و به منظور حمايت از دانشجويان و دانش‌آموختگان علوم پزشکي، گفت: دانشجويان دانشگاه‌ها و دانشکده‌هاي علوم پزشکي مي‌توانند اقساط وام‌هاي دانشجويي ماه‌هاي اسفند ۹۸ و فروردين ۹۹ را، بدون پرداخت جريمه، به انتهاي اقساط خود منتقل کنند.
رييس صندوق رفاه دانشجويان وزارت بهداشت اضافه کرد: ضمناً دانشجوياني که متمايل به پرداخت اقساط خود هستند، مي‌توانند بدون مراجعه به بانک و با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني صندوق به آدرس اينترنتي: www.srd.ir  نسبت به پرداخت اقساط خود اقدام کنند.

دکتر رحيمي افزود: دانشجويان و دانش‌آموختگان مي‌توانند براي هرگونه تسويه حساب، بدون مراجعه حضوري به اين صندوق و با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني صندوق، نسبت به درخواست خود اقدام کرده و پاسخ خود را کمتر از ۲۴ ساعت دريافت کنند

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.