سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
اطلاعيه شرکت تعاوني خدمات آموزشي درباره:

آزمون‌هاي آزمايشي سنجش پيش "ويژه فارغ‌التحصيلان پيش‌دانشگاهي"

۱۳۹۹/۰۲/۰۷

شرکت تعاوني خدمات آموزشي، به­ عنوان مجموعه ­اي که به صورت تخصصي ارايه دهنده خدمات آموزشي و کمک آموزشي به داوطلبان آزمون سراسري دانشگاه­ ها و مؤسسات آموزش عالي کشور است، در سال تحصيلي 98-99 نيز، همانند سال­هاي گذشته، مجموعه آزمون­ هاي آزمايشي سنجش پيش را براي استفاده داوطلبان فارغ‌التحصيل پيش‌دانشگاهي و کليه افرادي که خود را براي شرکت در آزمون سراسري سال 1399 دانشگاه ­ها و مؤسسات آموزش عالي آماده مي­ نمايند، طرح ­ريزي نموده است.
ويژگي­ هاي آزمون ­هاي آزمايشي جامع سنجشِ پيش:
* برگزاري آزمون ­هاي آزمايشي با استانداردهاي آزمون سراسري؛
* برگزاري آزمون جامع دروس پايه در فروردين ماه با هدف ارزيابي وضعيت آمادگي داوطلبان در دروس پايه؛
* برگزاري آزمون‌هاي آزمايشي جامع مخصوص فارغ‌التحصيلان پيش‌دانشگاهي؛
* اعلام نتايج نمرات داوطلبان بلافاصله پس از برگزاري آزمون؛
* ارايه کارنامه نتايج با اطلاعات جامع و مفيد براي اطلاع داوطلب از وضعيت علمي و مقايسه با ساير داوطلبان؛
نحوة‌ زمان‌بندي آزمون‌ها به شرح جدول زير است:
آزمون‌هاي آزمايشي
مهلت ثبت‌نام اينترنتي
تاريخ برگزاري آزمون
جــامع
جامع نوبت اول (پايه)
برگزار گرديد.
روز جمعه مورخ 29/01/99
جامع نوبت دوم
برگزار گرديد.
روز جمعه مورخ 19/02/99
جامع نوبت سوم
مهلت ثبت‌نام به پايان رسيد.
روز جمعه مورخ 09/03/99
جامع نوبت چهارم
تا روز سه­ شنبه مورخ 13/03/99
روز جمعه مورخ 30/03/99
 
 
 
 
 
 
نحوة برگزاري آزمون ­هاي آزمايشي جامع سنجشِ پيش:
از ابتداي سال 1399 و تا قبل از برگزاري آزمون سراسري سال 1399، چهار نوبت آزمون آزمايشي جامع با فاصله‌هاي زماني هدفمند و خصوصيات و ويژگي‌هاي منحصر به فرد و مکمل يکديگر برگزار مي‌شود.
زمان و نحوة توزيع اينترنتي کارت ورود به جلسه و کارنامه آزمون‌هاي آزمايشي سنجش:
کارت ورود به جلسه آزمون‌هاي آزمايشي سنجش براي کليه داوطلبان سراسر کشور، از روز سه‌شنبه قبل از هر آزمون، منحصراً از طريق سايت اينترنتي شرکت تعاوني خدمات آموزشي به نشاني: www.sanjeshserv.ir توزيع مي‌گردد و داوطلبان با مراجعه به سايت اينترنتي فوق‌الذکر، نسبت به پرينت کارت ورود به جلسه خود اقدام مي‌نمايند.
کارنامه نتايج هر نوبت از آزمون‌هاي آزمايشي سنجشِ پيش، در بعد از ظهر همان روز برگزاري هر آزمون، از طريق سايت اينترنتي شرکت به نشاني: www.sanjeshserv.ir  منتشر مي‌گردد. ضمناً به اطلاع دانش‌آموزان مي‌رساند که محاسبه نمره کل آزمون‌هاي آزمايشي، بر اساس آخرين مصوبات و ضوابط سازمان سنجش آموزش کشور انجام خواهد شد. همچنين نمره آزمون دروس عمومي و اختصاصي، همانند آزمون سراسري و بر اساس نمره آزمون عمومي (با توجه به ضرايب) به‌ علاوه سه برابر نمره آزمون اختصاصي (با توجه به ضرايب) تقسيم ‌بر مجموع کل ضرايب محاسبه مي‌شود.
شهرية آزمون‌هاي آزمايشي سنجشِ پيش:
هر آزمون جامع
500/000   ريال
نحوه ثبت‌نام:
پرداخت اينترنتي: دانش‌آموزان علاقه‌مند به شرکت در آزمون‌هاي آزمايشي سنجش در سراسر کشور مي‌توانند با استفاده از کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب و مراجعه به سايت شرکت تعاوني خدمات آموزشي کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني: www.sanjeshserv.ir نسبت به ثبت‌نام در اين آزمون‌ها اقدام و کد رهگيري دريافت نمايند.
لازم به ذکر است که خريد اينترنتي کارت اعتباري ثبت‌نام، نشان‌دهنده ثبت‌نام نهايي دانش‌آموز نبوده و لازم است که متقاضيان، بعد از خريد کارت اعتباري (دريافت شماره پرونده و شماره رمز)، به لينک ثبت‌نام مراجعه نموده و  ثبت‌نام خود را نهايي و شماره پرونده و کد پي‌گيري 16 رقمي دريافت نمايند.
دانش‌آموزان گرامي، پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنماي ثبت‌نام، در صورت داشتن هرگونه سؤال در خصوص شرايط و ضوابط ثبت‌نام، مي‌توانند با خط ويژه: 42966-021 (صداي داوطلب) تماس حاصل نمايند. ساعات تماس: صبح 8:30 الي 12:30 و عصر 13:30 الي 16:00.
ثبت‌نام گروهي از طريق مدارس: دبيرستان‌هايي که مايل هستند براي سهولت ثبت‌نام به ‌صورت يکجا از دانش‌آموزان خود ثبت‌نام به عمل ‌آورند، بعد از مطالعه دقيق دستورالعمل ثبت‌نام دبيرستان‌ها و مراکز آموزشي همکار، مي‌توانند، در صورت داشتن هرگونه سؤال، در ساعات: صبح 8:30 الي 12:30 و عصر 13:30 الي 16:00 با شماره تلفن‌هاي 88844791 الي 88844793 تماس حاصل نمايند.
نکته مهم:
وجوهي که به اشتباه به حساب اين شرکت واريز مي‌گردد، منحصراً پس از طي مراحل اداري مربوطه قابل استرداد است؛ لذا داوطلبان در هنگام ثبت‌نام اينترنتي و انتخاب تعداد آزمون‌ها دقت لازم را به ‌عمل آورند.
ثبت‌نام حضوري:
ثبت‌نام براي کليه داوطلبان سراسر کشور، از طريق سايت اينترنتي به نشاني: www.sanjeshserv.ir امکان‌پذير است و همچنين داوطلبان، مراکز آموزشي و دبيرستان‌هاي متقاضي آزمون‌هاي آزمايشي سنجش مي‌توانند، در صورت تمايل، با مراجعه حضوري به دفتر مرکزي شرکت تعاوني خدمات آموزشي به نشاني: تهران، پل کريم‌خان زند، خيابان ميرزاي شيرازي، خيابان  شهيد نژادکي، روبروي کلانتري 105 سنايي، پلاک 30، تلفن: 88321455 نسبت به ثبت‌نام در اين آزمون‌ها در ساعات اداري اقدام نمايند.
راهنماي نحوة ثبت‌نام  اينترنتي آزمون‌هاي آزمايشي سنجش
مراحل ثبت‌نام:
گام اول: پرداخت مبلغ ثبت‌نام و دريافت شماره پرونده و رمز عبور (پرداخت از طريق کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب و به‌صورت اينترنتي است).
گام دوم: تکميل فرم ثبت‌نام (در سايت ارايه‌شده است: لينک ثبت‌نام آزمون‌هاي آزمايشي سنجش ثبت‌نام جديد).
گام سوم: دريافت کد پي‌گيري 16 رقمي ثبت‌نام.

 شرکت تعاوني خدمات آموزشي  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.