سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
اطلاعيه شرکت تعاوني خدمات آموزشي درباره:

ثبت‌نام آزمون‌هاي آزمايشي سنجشِ دوازدهم ويژه دانش‌آموزان پايه دوازدهم

۱۳۹۹/۰۲/۰۷

با حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال، بدين‌وسيله به اطلاع دانش‌آموزان عزيز پايه دوازدهم مي‌رساند که آزمون‌هاي آزمايشي سنجشِ دوازدهم سال تحصيلي 98-99 از سوي شرکت تعاوني خدمات آموزشي کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور به ‌منظور:
(1) آشنايي داوطلبان با شيوه برگزاري آزمون سراسري دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي سال 1399؛
(2) ارزيابي معلومات مکتسبه داوطلبان در زمينه دروس عمومي و اختصاصي در مقاطع زماني مختلف؛
(3) تعيين و تشخيص ميزان پيشرفت تحصيلي داوطلب در زمينه دروس عمومي و اختصاصي؛
(4) فراهم آوردن زمينه‌هاي لازم به منظور مقايسه نمرات مکتسبه در زمينه دروس عمومي و اختصاصي هر داوطلب با داوطلبان شهرستان و استان محل تحصيل و همچنين داوطلبان سراسر کشور؛
(5) آشنايي و آماده سازي داوطلب براي حضور در جلسات آزمون و کاهش اضطراب حضور در جلسۀ برگزاري آزمون سراسري سال 1399 و ...؛
(6) کمک به واحدهاي آموزشي با توجه به نتيجه آزمون، برگزار مي‌گردد.
از مزيت‌هاي «آزمون‌هاي آزمايشي سنجشِ دوازدهم»، مي‌توان به موارد زير اشاره کرد:
ö آشنايي کامل با شيوة درست مطالعة کتاب‌هاي درسي؛
ö عميق‌تر شدن نگاه داوطلب به مطالب کتاب‌هاي درسي هر پايه؛
ö آشنايي با پرسش‌هاي چهارگزينه‌اي استاندارد و مفهومي در هر درس؛
ö دريافت ارتباط موجود ميان مطالب هر درس در پايه‌هاي مختلف؛
ö ممارست و تمرين در مديريت زمان؛
ö شبيه‌سازي فضاي کنکور سراسري و آشنايي داوطلب با اين فضا؛
ö کاهش تدريجي استرس و هيجانات ناشي از آزمون؛
ö آگاهي داوطلب از نقاط ضعف خود در هر درس، در طول سال تحصيلي.
نحوة زمان‌بندي آزمون‌ها به شرح جدول زير است:
آزمون‌هاي آزمايشي
مهلت ثبت‌نام اينترنتي
تاريخ برگزاري آزمون
جــامع
جامع نوبت اول (پايه)
برگزار گرديد.
روز جمعه مورخ 29/01/99
جامع نوبت دوم
برگزار گرديد.
روز جمعه مورخ 19/02/99
جامع نوبت سوم
مهلت ثبت‌نام به پايان رسيد.
روز جمعه مورخ 09/03/99
جامع نوبت چهارم
تا روز سه­ شنبه مورخ 13/03/99
روز جمعه مورخ 30/03/99
 
 
 
 
 
 
 
نحوة برگزاري آزمون‌هاي آزمايشي سنجشِ دوازدهم:
از ابتداي سال 1399 و تا قبل از برگزاري آزمون سراسري سال 1399، چهار نوبت آزمون آزمايشي جامع با فاصله‌هاي زماني هدفمند و خصوصيات و ويژگي‌هاي منحصر به فرد و مکمل يکديگر برگزار مي‌شود.
کارنامه نتايج هر نوبت از آزمون‌هاي آزمايشي سنجشِ دوازدهم، در بعد از ظهر همان روز برگزاري هر آزمون، از طريق سايت اينترنتي اين شرکت به نشاني:www.sanjeshserv.ir  منتشر مي‌گردد. ضمناً به اطلاع دانش‌آموزان مي‌رساند که محاسبه نمره کل آزمون‌هاي آزمايشي، بر اساس آخرين مصوبات و ضوابط سازمان سنجش آموزش کشور انجام خواهد شد. همچنين نمره آزمون دروس عمومي و اختصاصي، همانند آزمون سراسري و بر اساس نمره آزمون عمومي (با توجه به ضرايب) به‌علاوه سه برابر نمره آزمون اختصاصي (با توجه به ضرايب) تقسيم ‌بر مجموع کل ضرايب محاسبه مي‌شود.
شهرية آزمون‌هاي آزمايشي سنجشِ دوازدهم:
هر آزمون جامع
500/000   ريال
نحوة ثبت‌نام:
پرداخت اينترنتي: دانش‌آموزان علاقه‌مند به شرکت در آزمون‌هاي آزمايشي سنجش،‌ در سراسر کشور مي‌توانند با استفاده از کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب و مراجعه به سايت شرکت تعاوني خدمات آموزشي کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني: www.sanjeshserv.ir نسبت به ثبت‌نام در اين آزمون‌ها اقدام و کد رهگيري دريافت نمايند.
لازم به ذکر است که خريد اينترنتي کارت اعتباري ثبت‌نام، نشان‌دهنده ثبت‌نام نهايي دانش‌آموز نبوده و لازم است که متقاضيان، بعد از خريد کارت اعتباري (دريافت شماره پرونده و شماره رمز)، به لينک ثبت‌نام مراجعه نموده و  ثبت‌نام خود را نهايي و شماره پرونده و کد پي‌گيري 16 رقمي را دريافت نمايند.
دانش‌آموزان گرامي پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنماي ثبت‌نام، در صورت داشتن هرگونه سؤال در خصوص شرايط و ضوابط ثبت‌نام، مي‌توانند با خط ويژه: 42966-021 (صداي داوطلب) تماس حاصل نمايند. ساعات تماس: صبح 8:30 الي 12:30 و عصر 13:30 الي 16:00.
ثبت‌نام گروهي از طريق مدارس: دبيرستان‌هايي که مايل هستند براي سهولت ثبت‌نام به‌صورت يکجا از دانش آموزان خود ثبت‌نام به عمل‌آورند بعد از مطالعه دقيق دستورالعمل ثبت‌نام دبيرستان‌ها و مراکز آموزشي همکار، مي‌توانند در صورت داشتن هرگونه سؤال، در ساعات: صبح 8:30 الي 12:30 و عصر 13:30 الي 16:00 با شماره تلفن‌هاي 88844791 الي 88844793 تماس حاصل نمايند.
نکته مهم:
وجوهي که به اشتباه به حساب اين شرکت واريز مي‌گردد، منحصراً پس از طي مراحل اداري مربوط قابل استرداد است؛ لذا داوطلبان در هنگام ثبت‌نام اينترنتي و انتخاب تعداد آزمون‌ها، دقت لازم را به‌ عمل آورند.
ثبت‌نام حضوري:
ثبت‌نام براي کليه داوطلبان سراسر کشور، از طريق سايت اينترنتي به نشاني: www.sanjeshserv.ir امکان‌پذير است و همچنين داوطلبان، مراکز آموزشي و دبيرستان‌هاي متقاضي آزمون‌هاي آزمايشي سنجش مي‌توانند، در صورت تمايل، با مراجعه حضوري به دفتر مرکزي شرکت تعاوني خدمات آموزشي کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني: تهران، پل کريم‌خان زند، خيابان ميرزاي شيرازي، خيابان  شهيد نژادکي، روبروي کلانتري 105 سنايي، پلاک 30، تلفن: 88321455 نسبت به ثبت‌نام در اين آزمون‌ها در ساعات اداري اقدام نمايند.
راهنماي نحوه ثبت‌نام  اينترنتي آزمون‌هاي آزمايشي سنجش
مراحل ثبت‌نام:
گام اول: پرداخت مبلغ ثبت‌نام و دريافت شماره پرونده و رمز عبور (پرداخت از طريق کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب و به ‌صورت اينترنتي است).
گام دوم: تکميل فرم ثبت‌نام (در سايت ارايه‌شده است: لينک ثبت‌نام آزمون‌هاي آزمايشي سنجش ثبت‌نام جديد).
گام سوم: دريافت کد پي‌گيري 16 رقمي ثبت‌نام.

 شرکت تعاوني خدمات آموزشي  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.