سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص:

ثبت‌‌نام و انتخاب رشته آزمون دوره‌هاي کارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفه‌اي سال 1399

۱۳۹۹/۰۲/۲۸

به اطلاع کليه متقاضيان ثبت‌نام و شرکت در آزمون دوره هاي کارداني نظام جديد دانشگاه فني و حرفهاي و مؤسسات آموزش عالي غيردولتي و غير انتفاعي سال 1399مي‌رساند که ثبت‌نام براي شرکت در اين آزمون، به صورت اينترنتي از روز يکشنبه مورخ 1399/3/11 آغاز مي‌شود و تا روز يکشنبه مورخ 1399/3/18 ادامه خواهد يافت.
 بر اين اساس، ضرورت دارد که همه متقاضيان، در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيقدفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته وفراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام، به پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني:  www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در اين زمان آزمون اقدام نمايند.
با توجه به اينکه ثبت‌نام و انتخاب رشته در اين آزمون، در يک مرحله انجام مي‌شود، داوطلبان بايد هم‌زمان با ثبت‌نام، نسبت به درج رشته محل‌هاي تحصيلي خود در فرم تقاضانامه اينترنتي، با توجه به رشته‌هاي اعلام شده در دفترچه راهنما، اقدام نمايند.
اطلاعيه تکميلي و همچنين دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته، همزمان با شروع ثبت‌نام، در تاريخ 1399/3/11 در پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان قرار خواهد گرفت. داوطلبان لازم است که براي اطلاع از شرايط و ضوابط شرکت در اين آزمون و نوع پذيرش رشته‌هاي امتحاني (با آزمون يا براساس سوابق تحصيلي «بدون آزمون»)، دفترچه راهنماي مذکور را به دقت مطالعه نمايند.

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش کشور  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.