سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
اخبار: معاون دانشگاه پيام‌نور خبر داد:

امکان شرکت در آزمون جامع دکتري پيام‌نور بدون تاييديه آزمون زبان

۱۳۹۹/۰۲/۲۸

معاون آموزشي دانشگاه پيامنور، از امکان شرکت در آزمون جامع دوره دکتري، بدون تاييديه موفقيت در آزمون زبان خارجي، در اين دانشگاه خبر داد.
 دکتر مرتضي محسني گفت: با توجه به شرايط خاص ايجاد شده به دليل شيوع ويروس کرونا و عدم برگزاري و يا عدم امکان شرکت دانشجويان در آزمون‌هاي زبان خارجي در کشور، مقرر شد کليه دانشجويان دوره دکتري که تمامي شرايط شرکت در آزمون جامع به غير از تاييديه موفقيت در آزمون زبان خارجي را دارند، در صورتي که زمان برگزاري آزمون جامع آنان حداکثر تا پايان شهريور ماه ۱۳۹۹ تعيين شده است، اجازه داشته باشند که با رعايت ساير مقررات، به صورت مشروط در اين نوبت آزمون جامع شرکت کنند.
معاون آموزشي و تحصيلات تکميلي دانشگاه پيام‌نوراظهار داشت: طبق مصوبه شوراي تحصيلات تکميلي، تاييد نهايي نمرات آزمون جامع اين دانشجويان و تصويب پروپوزال آنان و نيز ورود به مرحله پژوهشي در هر حالت، پس از ارايه گواهي موفقيت در آزمون زبان ميسر است و تا آن زمان همچنان در مرحله نيمسال آزمون جامع با رعايت مقررات مربوط باقي خواهند ماند و بايد در هر نيمسال براي آزمون جامع ثبت‌نام کنند.

وي تاريخ ثبت نمره آزمون جامع اين دانشجويان را زمان ارايه گواهي موفقيت در آزمون زبان خارجي اعلام کرد. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.