سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
اخبار: از امروزآغاز مي‌شود:

ثبت‌نام مهماني و انتقال دانشگاه فني و حرفه‌اي

۱۳۹۹/۰۲/۲۸

بخشنامه فعالسازي سامانه مهمان و انتقال دانشگاه فني و حرفهاي(سماد) نيمسال اول 1399-1400 به مراکز اين دانشگاه ابلاغ شد و ثبتنام مهماني و انتقال از ۲۹ ارديبهشت ۹۹ (امروز) آغاز ميشود.
بخشنامه فعال‌سازي سامانه مهمان و انتقال دانشگاه فني و حرفه‌اي(سماد) - نيمسال اول 1399-1400 به مراکز اين دانشگاه ابلاغ شد.
مهلت ورود به سامانه و ثبت درخواستها : بازه زماني ثبت درخواست در سامانه سماد و همزمان با آن اعلام نظر مراکز مبدا و مقصد براي نيمسال اول سال تحصيلي 1399- 1400 از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۲۹ ارديبهشت ۹۹ (امروز) آغاز مي‌شود و تا روز جمعه ۳۱ مرداد ۹۹ ادامه خواهد داشت.
آدرس سايت براي ثبت درخواستها: دانشجويان متقاضي با مراجعه به سامانه به آدرس: www.samad.tvu.ac.ir  مي‌توانند به ترتيب نسبت به ثبت درخواست و اعلام نظر در خصوص آن اقدام کنند.
عدم پذيرش و بررسي درخواست در خارج از سامانه: در مراکز مبدا و مقصد صرفاً درخواست‌هايي که در سامانه ثبت مي‌شوند قابل بررسي و اعلام نظر خواهند بود؛ بنابراين، مراکز از پذيرش درخواست‌ها در خارج از سامانه بايد جداً خوداري کنند.
در صورتي که با درخواست متقاضي در سامانه موافقت به عمل آيد، براي انجام فرايند ثبت‌نام، انتخاب واحد ارايه نامه موافقت از طرف مبدا و مقصد نياز نيست.
مطابق روال گذشته، انتقال دايم به شهر تهران ممنوع است. بديهي است که موارد خاص، صرفاً در کميته انتقال معاونت آموزشي بررسي خواهد شد.

ملاک تمديد مهماني يا تعديل به انتقال، عدم مشروطي و کسب معدل مورد نظر مرکز مقصد است. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.