سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹
اخبار: 24 خرداد ماه:

آغاز برگزاري امتحانات پايان ترم دانشگاه آزاد

۱۳۹۹/۰۲/۲۸

مسؤول ستاد مرکزي آموزش مجازي دانشگاه آزاد اسلامي گفت: امتحانات پايان ترم دانشگاه آزاد اسلامي، از 24 خرداد تا 13 تير ماه و به مدت سه هفته برگزار مي‌شود.
 دکتر جواد علمايي، مسؤول ستاد مرکزي آموزش مجازي دانشگاه آزاد اسلامي، با اشاره به زمان برگزاري امتحانات پايان ترم نيمسال جاري  اين دانشگاه، گفت: براساس مصوبات هيات رييسه اين دانشگاه، کلاس‌هاي آموزشي و جبراني دانشگاه تا ۱۷ خرداد ماه به صورت مجازي ادامه خواهد داشت و پس از آن، دانشجويان يک هفته براي آماده‌سازي حضور در امتحانات، فرجه خواهند داشت.
معاون علوم، مهندسي و کشاورزي دانشگاه آزاد اسلامي ادامه داد: با توجه به شرايط ويژه کشور به دليل شيوع ويروس کرونا، امتحانات پايان ترم دانشگاه آزاد اسلامي در نيمسال جاري، به مدت سه هفته از ۲۴ خرداد تا ۱۳ تيرماه، با رعايت کامل پروتکل‌هاي ابلاغي ستاد ملي مقابله با کرونا و وزارت بهداشت برگزار خواهد شد.
دکتر علمايي اضافه کرد: پس از پايان امتحانات، دروس عملي از قبيل آزمايشگاه و کارگاه‌هاي عملي آغاز شده و متناسب با اتمام کلاس‌ها، امتحانات از سوي استاد مربوط اخذ و نمرات آن در کارنامه نيمسال جاري ثبت مي‌شود.

عضو هيات رييسه دانشگاه آزاد اسلامي، با اشاره به زمان برگزاري ترم تابستاني اين دانشگاه، نيز گفت: ترم تابستاني دانشگاه آزاد اسلامي، طبق روال هر سال، اما به صورت مجازي برگزار خواهد شد و ثبت‌نام آن از ۱۳ تير و بلافاصله پس از پايان امتحانات ترم جاري انجام مي‌شود. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.