پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
اخبار:

برگزاري مجازي آزمون مرحله اول المپياد دانش آموزي نانو

۱۳۹۹/۰۴/۰۹

مرحله اول يازدهمين المپياد دانش‌آموزي علوم و فناوري، با توجه به شيوع ويروس کرونا و لزوم رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي و فاصله‌گذاري اجتماعي، به صورت مجازي برگزار خواهد شد.
پس از بررسي شرايط و همفکري با نهادهاي مختلف دانش‌آموزي و در راستاي هماهنگي با نهادهاي ذي‌ربط، کميته اجرايي المپياد دانش‌آموزي علوم و فناوري نانو، تصميم به برگزاري آن‌لاين آزمون مرحله اول يازدهمين المپياد گرفته است.
بنابر اين تصميم، آزمون مرحله اول يازدهمين المپياد دانش‌ آموزي علوم و فناوري نانو، روز سه‌شنبه مورخ ۴ شهريور ماه سال جاري به صورت آن‌لاين برگزار خواهد شد و داوطلبان اين دوره از المپياد، از ساعت ۹ تا ۱۲ مي‌‏توانند با مراجعه به سايت باشگاه نانو، در اين آزمون شرکت کنند.
آزمون مرحله اول اين المپياد، شامل: ۴۵ سؤال تستي با مدت زمان پاسخگويي ۹۰ دقيقه است و براي پاسخ‌هاي غلط نيز نمره منفي در نظر گرفته مي‏‌شود. ضمناً عدم شرکت داوطلب در اين آزمون، به منزله انصراف وي از شرکت در اين المپياد است و داوطلب غايب، به صورت پيش فرض از دور رقابت حذف خواهد شد.
براي آشنايي بيشتر داوطلبان با شرايط شرکت در اين آزمون، آزمون‏‌هاي آزمايشي، قبل از آزمون اصلي، در مرداد ماه برگزار خواهد شد که تاريخ اين آزمون‏‌ها متعاقباً اعلام مي‌شود. ضمناً ميانگين نمرات آزمون‌هاي آزمايشي، به ميزان ۵ درصد در امتياز نهايي مرحله اول هر داوطلب تاثير خواهد داشت.

لازم به يادآوري است که حداکثر تعداد ۱۵۰۰ داوطلب، به شرط دارا بودن حداقل ۱۵ درصد از امتياز آزمون مرحله اول، به مرحله دوم اين المپياد راه پيدا خواهند کرد و با توجه به تعداد راه يافتگان به مرحله دوم، اين مرحله در حوزه‌هاي منتخب در سراسر کشور و به صورت حضوري برگزار خواهد شد. ضمناً زمان و محل برگزاري آزمون مرحله دوم المپياد، متعاقباً اعلام مي‏‌شود

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به هفته نامه خبری و اطلاع رسانی پیک سنجش وابسته به سازمان سنجش آموزش کشور می باشد.